Hajlo.COMmunity

Pełna wersja: Skarga na Niebieska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

GreenMan

Witam, składam skargę na admina Niebieska. Dostałem ostrzeżenie za post, który nie łamie żadnego punktu w regulaminie i jest na temat; http://hajlo.com/Temat-co-lubisz-robi%C4...38#pid9938
Proszę usunąć ją z funkcji a mi cofnąć ostrzeżenie, w przeciwnym razie wykonam telefon for NetArt.
Ehhhh...
Twoja wypowiedź była tak inteligentna i pełna elokwencji, że sam także dałbym Ci warna.
Odnośnie regulaminu - poza tym na forum jest jeszcze Netykieta, do której również należy się stosować.
Tyle ode mnie, peace.
Temat zostaje zamknięty, jeśli chcesz wyjaśnić to dlaczego dostałeś ostrzeżenie pisz do osoby wystawiającej warna.
Cytat:5.5 Reklamacje
a) Wszelkie reklamacje należy składać na adres e-mail reklamacje@hajlo.com
b) Administrator rozpatrzy reklamację w terminie 30 dni roboczych od dnia jej otrzymania.
c) W przypadku gdy proces rozpatrzenia reklamacji wymaga dodatkowych wyjasnien, lub danych ze strony Uzytkownika, czas udzielania wyjasnien każdorazowo przedłuża termin rozpatrzenia reklamacji o kolejne 7 dni.

To tyle z mojej strony w tym temacie.
Jeżeli chodzi o telefon do NetArt nie mam pojęcia w jaki sposób mógłby tobie pomóc.
Przekierowanie