Hajlo.COMmunity

Pełna wersja: Zmiany, zmiany...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Od dość długiego czasu domagacie się m in zmiany stylu na hajlo.
Z powodu zbliżających się prac konserwacyjnych forum (mogą potrwać kilka godzin), administracja daje wam możliwość wyboru stylu.

Na stronie http://hajlo.com/demonstracja/ macie do wyboru 15 styli na które możecie zagłosować w tym temacie.

Zmiany które szykuje dla was Administracja to między innymi wprowadzenie wirtualnej waluty, zamiast limitu 5 postów, co powinno ograniczyć ilość spamu. (Tu muszę pochwalić ekipę sprzątającą bo na bieżąco dbają o porządek, Tak trzymać panowie Oczko ).
Nie widzę żadnych styli do wyboru. Zęby
W prawym dolnym rogu jest opcja zmiany stylu.

[Obrazek: qst.jpg]
Ja glosuje na: DarkOrange, gdyz bardzo mi sie podoba Oczko
Mi tak na prawdę żaden nie przypadł do gustu tak do końca. Jezyk1 Ale ja jestem wybredny. Jezyk1
Niech będzie ten DarkOrange. Wesoly
Simple BB mi się podoba jest ciekawy i fajnie ustawione są poszczególne rzeczy.
(03-06-2009 12:29)Orochimaru napisał(a): [ -> ]lite blue fajnie wygląda i jest bardzo brzydki bo ma dużo niebieskiego

Najpierw napisałeś że fajnie wygląda. A potem napisałeś że jest brzydki. Jest w tym sens?
Blackorange najlepiej wg mnie pasuje do naszego typu forum. Nowe logo, lekka zmiana kolorostyki i jest ok Oczko
Noo... I teraz ładnie wygląda. Wesoly
Przekierowanie