Hajlo.COMmunity

Pełna wersja: Coś nie tak z Nagrywarką DVD...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam problem z moją Nagrywarką DVD... Otóż nie odczytuje ona płyt CD... ŻADNYCH. DVD oczywiście ale CD nie. Cóż mam robić? Zainstalowałem nowy firmware ale nie poskutkowało. Smutek



http://pl.lge.com/prodmodeldetail.do?act...ct+a+model

Althair

hmm...opisz dokładniej twój problem czy wyświetla ci się stacja dvd w Mój Komputer i nic nie zrozumiałem z tego czy w końcu czyta ci te płyty dvd czy nie?
W Moim Komputerze wyświetla się. Płyty DVD odczytuje, ale CD nie. Smutek
Nowa ta nagrywarka?
od początku nie obsługuje CD, czy teraz a wcześniej nie było problemu?
Ma kilka miesięcy. Na początku wszystko było dobrze, dopiero w pewnym momencie po prostu przestała odcztywać płyty CD.
Dziwny problem. Jeśli to wada techniczna, powinna ujawnić się dużo wcześniej. Nadmierne zużycie też odpada - gdybyś wypalał płytki dzień i noc, to w pierwszej kolejności siada zapis, a odczytywać płyty na ogół można jeszcze długo.
Wszystkie nagrywarki LG mają co najmniej 12-miesięczną gwarancję (tzn. wiem że tak było w 2007, mam nadzieję że od tego nie odeszli), więc jeśli Twoja ma "kilka miesięcy" to dobrym pomysłem może być wycieczka do miejsca zakupu lub serwisu Oczko
Dzięki... No cóż... To będę musiał skoczyć do Włocławka... Oczko
A może spróbuj czy czyta oryginalne płyty CD...? Jezyk1
(10-07-2009 14:42)Platonow napisał(a): [ -> ]A może spróbuj czy czyta oryginalne płyty CD...? Jezyk1

Aż taki głupi nie jestem... Wszystkie po kolei sprawdzałem... Instalowałem nowego firmwara... I czyściłem... I gówno to dało... Kwasny
Stary wątek, najwidoczniej autor oddał sprzęt na gwarancję. Zamykam.
Przekierowanie