Hajlo.COMmunity

Pełna wersja: Dlaczego kobiety wierzą?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pseudo nauka Kościoła od zawsze walczyła z nauką rzeczywistą. Począwszy od swego początku zwalczając osiągnięcia myśli dawnych wieków, Egipskich, Greckich i Rzymskich, po bliższe późno Romańskie.
Niedobitki wolnej myśli ginęły na torturach i konały na stosach Inkwizycji.
Dziś ta „światłość” nadal przekonuje nas do swych racji. Do wiary w swoje posłannictwo i naukę swego pojmowania świata rozumnego.
A przecież ich królestwo nie z tego świata pochodzi! Ma nas przygotowywać do tej drugiej strony absurdu. Widać, już wiedzą, że tej drugiej strony nie ma.
Kościół coraz mocniej grzęźnie w swym kłamstwie. Począwszy od bajek z Raju, a skończywszy na pedofilii. Kler za życia buduje sobie pałace, bo wie że po śmierci tylko robak go odwiedzi.
Kler wie! I wy też wiecie! Dlaczego więc poddajecie się iluzji? Dajecie wyciągać z siebie ostatnie pieniądze (słuchaczki Radia Maryja)?
Problem polega na tym, że dziś rosą kolejne pokolenia Moherowych Beretów. One zastąpią te wymarłe.
Celowo piszę „one” bo mohery to kobiety. Skąd u was takie uwielbienie do tych katabasów tłamszących waszą osobowość? Do XIX w. nie miałyście (zgodnie z nauką Kościoła) prawa głosu. Byłyście zwierzętami bez duszy, całkowicie zależnymi od mężczyzn. Dopiero w 1956r uzyskałyście prawo głosu w Szwajcarii, będącej wówczas pod wielkim wpływem Watykanu.
Wasza wolność i swoboda to tylko chwilowe osiągnięcie. Gdy zabraknie mężczyzn walczących o wasze prawa, zostaniecie powtórnie zagnane do garów i rodzenia dzieci, bez względu na stan waszego zdrowia i bez badań lekarskich.
Maszynki do seksu i rodzenia!
Z męskiego punktu widzenia, to bardzo wygodne. Ale ksiądz to też mężczyzna.
Tak więc może mają rację?
Będziemy z wami uprawiać seks do upadłego, a wy nigdy nie będziecie mogły się sprzeciwić!
I o jakichkolwiek alimentach również możecie zapomnieć…
Hulaj dusza mociumpanie.!
Widocznie Bóg tak chciał, a on zawsze ma rację.


Tekst powyżej nie jest mój, pochodzi ze strony antykler.frix.pl, ale podpisuję się pod nim oboma rękami.
Czemu przejmujesz się innymi? Jezyk1
Skoro to nie twój problem to nie warto się tym zajmować.
Niektórzy już tacy po prostu są i tego się nie zmieni. Wydaje mi się, że więcej kobiet wierzy w nauki Kościoła, a gdy zbliża się śmierć to wiadomo... trzeba się pojednać z Bogiem. Chociażby głosując na "chrześcijańskich" kandydatów na różne stanowiska.
wierza tylko mochery mlodzi nigdy
Platonow ma rację -.-, folkien co ci to da że udowadniasz że Bóg nie istnieje itp. pewnie słuchasz rocka/metala czy coś z tego stylu tam wszyscy tak uważają jak ty.. Może Bóg nie istnieje ale Szatan istnieje ta? .

Pozdro Oczko

#powyższy tekst był pisany po ciężkim dniu, możesz nic z tego nie zrozumieć xd
Cóż, słucham i rocka i metalu, ale nie tylko - słucham wielu rodzajów muzyki - od opery po reagge.

Cytat:Może Bóg nie istnieje ale Szatan istnieje ta? .
Wychodząc z założenia, że Bóg nie istnieje, uznawanie istnienia szatana byłoby z mojej strony WIELKĄ hipokryzją. Wychodzisz ze stereotypowego założenia, uznając mnie od razu za satanistę, czy coś w tym rodzaju.
Kobiety jako maszynki do sexu? Nie możemy się sprzeciwić? Żebyś się nie zdziwił.

A że większość moherów to kobiety to prawda -> bo tylko kobiety dożywają sędziwego wieku.

PS.nie jestem zwolenniczką ks.Rydzyka i jego radia maryja.
Kobiety wierzą bo chcą pójść do nieba. Dlatego boją się wyroków boskich i wolą się modlić.
a to niby że faceci nie wierzą?? Wesoly
Świat bez religi nie byłby taki sam...Niestrty są religie pokojowe i te które zabiaja w imię Boga.
A tam. Kobiety wierzą z tego samego powodu co mężczyźni Jezyk1
Przekierowanie