Hajlo.COMmunity

Pełna wersja: Need for Speed: Hot Pursuit
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
19 listopada 2010 najnowszy nfs pojawi się w sklepach (POLSKA)
Gra już od samej zapowiedzi (lipiec czy tam czerwiec)zapowiadała się bardzo dobrze Wesoly
W grze mamy do dyspozycji kampanie w której możemy wybrać policjanta jak i nielegalnego wyścigowego man'a Jezyk1.Rozgrywka to zręcznościowy model jazdy.


MINIMALNE WYMAGANIA:1.8 GHz , 1,5gb ram , 256mb karta graficzna Geforce 7800 , 6.5gb wolnego miejsca na dysku twardym , Windows XP/VISTA/7

Co o tym sądzicie?

Dziękuje za obejrzenie posta i POZDRAWIAM Wesoly
Zapowiada się ciekawie, lecz to nie na mój procesorek i RAM :>.
U mnie pojdzie, tylko ciekawe jakie efekty bedzie oferowal silnik grafiki i fizyki Oczko
Zapowiada się ciekawie. Jak pogram może napiszę recenzję Jezyk1.
Mi chyba pójdzie. Wiecie ile to bedzie kosztować? 150 zł?
Matys tak 150 zł prawdopodobnie będzie kosztowało
Dzięki

akmiazga

Ja, gdyby mi ta gra ruszyła, to chętnie bym sobie ją kupił, ponieważ, jak mówi Toxic1997, ma to być najlepsza gra wyścigowa pod Słońcem, na trailerach i zapowiedziach wygląda naprawdę dobrze.
Obejrzałem też Tokio Game Show, w którym było coś o dziewczynie, którą tak wciągnęło, że cały czas nie mogła odejść od kolejki, gdy tylko się skończył jej czas biła się o miejsce Jezyk1. Naprawdę nienormalne Wesoly.
Chociaż, mam niejasne wrażenie, że ta gra została wydana już 5 lat temu Szczerbol...
5 lat temu wyszła 2 cześć...To jest 3
Stron: 1 2
Przekierowanie