Hajlo.COMmunity

Pełna wersja: Windows 7
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!

W tym wątku można podyskutować o Windowsie 7.
Dobrze się składa bo jakiś czas temu zainstalowałem najnowszego build'a i jestem z niego bardzo zadowolony.
Jest o wiele szybszy i funkcjonalniejszy od XP'eka czy Visty. A jezeli chodzi o gry to np. Fifa 09 chodzila mi bez problemow na XP a teraz na Sevenie nie dziala Jezyk1 Ale to dla mnie nie tragedia gdyz juz sie w gry nie bawie praktycznie Wesoly
Jeśli trochę tęsknisz za xp, możesz go sobie zwirtualizować. Oczko
Wypowiem się ogólnie o tym systemie operacyjnym. Wydaje mi się, że jest udany bez większych błędów ostatnie aktualizację były tylko trafne używałem go na darmowej wersji która była beta sprawdzał się doskonale na razie xp mi wystarcza tym razem, że komputer jest tylko na nudne wieczory oraz bardzo złe dni między innymi kiedy pada oraz jest brzydka pogoda.
Jak dla mnie windows 7 jest bardo podobny dla Visty i z tego co słyszałam działają na nim sterowniki dla Visty. Trochę mnie drażni nowy wygląd i to, że niektóre funkcje zostały umieszczone w inne miejsce :/
Tak. Win 7 wg mnie to dosc mocno poprawiona Vista. Ale nie zapominajmy ze XP stal sie uzytkowalny dopiero wraz z 1 Service Packiem Vista rowniez.

Jezeli chodzi o Windows Seven wydaje mi sie udany (sam z niego korzystam).
Moim zdaniem 7 to najbardziej udany produkt Microsoftu. Jestem szczęśliwym posiadaczem Ultimate.
Przekierowanie