Hajlo.COMmunity

Pełna wersja: Sen
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Macie problemy ze snem? Albo chcecie się podzielić sposobami na szybkie zaśnięcie i spokojną noc? Zapraszam do dyskusji!
Problemów ze snem nie mam Wesoly

wystarczy 5-10 minut i śpię, nawet przy zapalonym świetle czy muzyce Oczko

na spokojną noc? 3-5 browarków oczywiście Oczko
Po 3-5 browarkach wilk nie miałby spokojnej nocy. Zęby Raczej bardzo ciekawą w łazience i interesujący poranek z rodzicami. Zęby
Ja mam problemy z zasypianiem, ale mi to nie przeszkadza. Jezyk1 Lubie dużo myśleć wieczorem. Jezyk1
Ja po 7-10 minutak śpię jak zabity Zęby.Jeśli w nocy jest burza albo coś to dowiaduję się o tym dopiero rano od rodziców.
Ja czesto nie mam problemow ze snem, lecz czasami sie to zdarza.
Przekrecam sie z boka na bok i nic Jezyk1
Wtedy klade sie na brzuchu Zęby Wlaczam sobie muze w sluchawkach i zasypiam po jakims czasie Jezyk1
(29-08-2009 13:50)ksv napisał(a): [ -> ]Problemów ze snem nie mam Wesoly

wystarczy 5-10 minut i śpię, nawet przy zapalonym świetle czy muzyce Oczko

na spokojną noc? 3-5 browarków oczywiście Oczko
Szczerzę?, wygląda to u mnie podobnie pomijając element z piciem piwa. Ale oprócz tego jest praktycznie identycznie choć czasem kiedy mam wiele rzeczy do przemyślenia stawiam sobie wiele pytań, a kolejno na nie odpowiadam aż wiem, że wszystko jest wyjaśnione i mogę spokojnie zasnąć, w innym przypadku zawsze mnie coś trapi, a to uniemożliwia mi spokojny sen lecz czasem obejdzie się i bez tego.
nigdy nie zasnelem szybciej niz w 30 min Z_jezorem
najczęściej nie mogę zasnąć jak jestem głodny Jezyk1 wtedy idę zjeść i do 5 minut zasypiam.
a z tym piwem to 1 albo 2 piwa i szybciej zasypiam ale to nie jest rozwiązanie szybko można się uzależnić Zęby.
Ja nie mam specjalnych problemów z zaśnięciem. Ale jeżeli już się trafią to do około 4 nad ranem mam noc z głowy.
Ja rzadko miewam sny, a śpię bardzo dobrze. W ostatnim śnie (miesiąc temu) całowałem się z chłopakiem. Szczerbol
Stron: 1 2
Przekierowanie