Hajlo.COMmunity

Pełna wersja: Przeglądarki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Która przeglądarka internetowa jest Twoim zdaniem najlepsza i dlaczego?
Ja używam Firefox'a od ładnych kilku lat, i muszę powiedzieć, że sprawuje się świetnie - szybka, łatwa w obsłudze, czego chcieć więcej Zęby
Ja takze uzywam FF bo jest darmowa i swieci prostota ;]
Ja kiedyś używałem Opery, ale teraz przeszedłem na FF"a ponieważ sporo stron w Operze jest wyświetlanych błędnie, między innymi Hajlo. Smutek
Firefox oraz opera. Głównie firefox jest szybszy. Opera za to jest lżejsza dla komputera.
Podzielam zdanie @.

Miałem FF, przeszedłem na Operę, teraz znowu FF.
Chyba nie ma nikogo kto by używał IE. Jezyk1

FF rulez. Jezyk1
@ up racja.Ja czasami używam FF a czasami Opery.FF jak mam sporo czasu bo mi się długo odpala.A Operę jak nie mam za bardzo czasu.
Temat rzeka Krzywy Też używam Firefox'a Oczko Dlaczego? Powodów jest wiele, to najważniejsze:

0. Jest i od początku był oprogramowaniem freeware i opensource (to podstawa)

1. Można spokojnie używać od razu po instalacji, na domyślnych ustawieniach

2. Szybkość, łatwa intuicyjna obsługa, przejrzyste menu i paski zadań

3. Dodatkowa funkcjonalność (wtyczki)

4. Informacje o zagrożeniach (oczywiście nie zastąpi to antywirusa, antyszpiega itp. ale dobrze że jest)

5. Integracja przeglądarki z antywirami

6. Inteligentne przywracanie sesji

7. Tryb prywatny (tu uwaga - nazwa jest trochę myląca bo dotyczy to naszego kompa, a nie netu - żadne dane z przeglądarki nie zostaną zapisane na dysku, ale anonimowości w sieci ten tryb nie zapewnia)


Chyba jedyne co można liskowi zarzucić to pamięciożerność (w porównaniu do Opery i Safari).
Ale qaz dokładnie argumentujesz każdą wypowiedź. Jezyk1 Dobrze. Jezyk1 Za długie posty powinna być dodatkowa ilość HLN. xD
Ja to Was przebiję Zęby W domu używam FF bo jest stabilniejszy od IE. W pracy zaś korzystam z IE8 [na jednym komputerze], FF, Opery i Netscape'a [drugi komp] Wesoly Z opery korzystam gdy chcę pracować na kilku zakładkach bo FF wtedy mocno muli komputer.
Stron: 1 2
Przekierowanie