Hajlo.COMmunity

Pełna wersja: Co teraz czytasz?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Jaką książkę aktualnie czytasz?
Co o niej sądzisz? Podziel się wrażeniami!
Ja skończyłem 12 tomową serie i narazie chcę od książek odpocząć. Ale niedługo poszukam jakąś fajną serie fantasy i zacznie się czytanie Zęby
Czytam właśnie cykl Diuna Franka Herberta - aktualnie II tom.
Polecam wszystkim!

@wilk073
MP rulez Jezyk1
Życie prywatne Moliera.


//Znowu to samo... Napisz więcej o tej książce a nie spamujesz.
//wilk073
Hmm ja od pewnego (dość przeciągającego się już ) czasu zaczytuję się w serii "Mrocznej Wieży" S.Kinga. Jest to świetna książka, która podbiła mój gust, mimo iż podchodziłem do niej sceptycznie, gdyż bardziej miłuję się w klimatach średniowiecznego fantasy ( jeśli już fantastykę czytam).Otóż intrygujący początek zachęca do dalszego czytania, przenosząc nas do innego świata , gdzie czas się pogubił. Roland - ostatni rewolwerowiec - podąża samotnie przez pustynię, podążając tropem "człowieka w czerni". Interesujące prawda? W książce zafascynował mnie ten niezwykły świat, a właściwie światy, które są naprawdę tajemnicze. W późniejszych tomach, spotykamy np. postać ojca Callahana z "Miasteczka Salem" (również polecam ! Wesoly ) . Nietuzinkowa, trzymająca w napięciu opowieść. Co prawda, może ona nie trafiać do serc wszystkich czytelników, ze względu na swą specyfikę, jednakże gdy zostaniecie wciągnięci przez jej klimat, to z przyjemnością czytać będziecie każde jej słowo.
(15-05-2009 22:07)Problematyczny napisał(a): [ -> ]Hmm ja od pewnego (dość przeciągającego się już ) czasu zaczytuję się w serii "Mrocznej Wieży" S.Kinga. Jest to świetna książka, która podbiła mój gust, mimo iż podchodziłem do niej sceptycznie, gdyż bardziej miłuję się w klimatach średniowiecznego fantasy ( jeśli już fantastykę czytam).Otóż intrygujący początek zachęca do dalszego czytania, przenosząc nas do innego świata , gdzie czas się pogubił. Roland - ostatni rewolwerowiec - podąża samotnie przez pustynię, podążając tropem "człowieka w czerni". Interesujące prawda? W książce zafascynował mnie ten niezwykły świat, a właściwie światy, które są naprawdę tajemnicze. W późniejszych tomach, spotykamy np. postać ojca Callahana z "Miasteczka Salem" (również polecam ! Wesoly ) . Nietuzinkowa, trzymająca w napięciu opowieść. Co prawda, może ona nie trafiać do serc wszystkich czytelników, ze względu na swą specyfikę, jednakże gdy zostaniecie wciągnięci przez jej klimat, to z przyjemnością czytać będziecie każde jej słowo.

Stephen King podobno pisze świetne książki. Ja przeczytałem tylko jedną z nich. A mianowicie "Oczy Smoka". Było to kilka lat temu i kulawo pamiętam o co w tej książce chodziło.
Dungeons & Dragons Podręcznik Mistrza Podziemii, Podręcznik Gracza, Księga Potworów. Przeczytam pewnie też D&D Forgotten Realms (serie podręczników), niestety jako pdf. Szykuje mi się Ciekawa zabawa z kumplami.
Dawno już nie grałem w d'n'd Wesoly, chociaż od dłuższego czasu planujemy sesję ze znajomymi Wesoly. Jak dla mnie - świetna zabawa. Pozdrawiam Wesoly
Ogólnie papierowe RPG są świetne.
Niestety, wszyskie książki mam jako pdf'y.
Mam podręczniki do wiedźmina, WFRP, DnD, Arkony Neuroshimy i Wampira.

Stephena King bardzo lubię, chociaż czytałem tylko Sklepik z Marzeniami, Miasteczko Salem i Oczy Smoka.
Wczoraj skończyłem też czytać "Piekło Pocztowe" Pratchetta.
Niedługo mam zamiar załatwić sobie "Brisingr" Christopera Paolini. Podobno nudna ale się zobaczy... Oczko
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Przekierowanie