Hajlo.COMmunity

Pełna wersja: Tampony czy podpaski?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak jak w temacie: co wolicie używać w trakcie okresu? I dlaczego? Czy używanie tamponów jest rzeczywiście mniej higieniczne? Zapraszam do dyskusji.
(15-10-2011 22:50)Niebieska napisał(a): [ -> ]Tak jak w temacie: co wolicie używać w trakcie okresu? I dlaczego? Czy używanie tamponów jest rzeczywiście mniej higieniczne? Zapraszam do dyskusji.

Ja korzystam z tamponów w trakcie wyjazdów i wyjść na basen. Jeszcze nigdy nie zdarzyła mi się żadna awaria. Nie wydaje mi się by tampony były mniej higieniczne, według mnie przeciwnie. Jest na ten temat wiele faktów i mitów, zachęcam do poczytania na ten temat tutaj http://nastolatki.myob.pl/strona-glowna.
jak dla mnie to tylko tampony Wesoly podpaski są mniej higieniczne
Odnawiam wątek Wesoly
Ja osobiście używam podpasek...mimo, że jak dla niektórych kobiet są mało higieniczne, to ja stawiam na zdrowie, a dlaczego...z tego względu, że zostało udowodnione przez wykonane testy, że w tamponach znaleziono obecność aż 25 rodzajów substancji toksycznych i około 15 innych szkodliwych substancji. Także moje zdanieto lepsze mniej higieniczne podpaski od toksycznych tamponów.
Ja od kiedy pamiętam używam tylko tamponów po prostu nie lubię podpasek.
Przekierowanie