Hajlo.COMmunity

Pełna wersja: Książka dla taty
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Hej potrzebuje książki na prezent dla taty,
ale nie jakiejś powieści czy albumu z pięknymi zdjęciami.

Ojciec jest typem encyklopedysty. Uwielbia National Geogaphrafic i te Science coś tam...

(Historia odpada)

Ostatnio czytał coś o wielkim wybuchu...
A czy twój ojciec jest fanem motoryzacji?
Raczej nie, ale masz coś fajnego? Bo dziadek jest Wesoly
To może dziadkowi spodobają książki Jeremy'iego Clarkson'a. Są one nie tylko o motoryzacji, pojawiają się tam różne ciekawostki. Pod tym LINKIEM [mimo, że są to informacje z porównywarki] masz wszystkie jego pozycje.
Jeżeli chodzi o motoryzację to Jeremy Clarkson to super wybór. Mój kolega ma chyba jego wszystkie książki.

A tacie ewidentnie coś popularno-naukowego albo jakiś atlas
A twój tata czytam popularnonaukowe? Bo mam dwie propozycje jedną dla tych co czytali dużo a jedną jak ktoś trochę ogarnia albo w ogóle chce się zainteresowac fizyką.
Tak lubi. A co to za książki? O fizyce, to nie wiem czy dużo czytał, raczej nie wydaje mi się, bo nie kojarzę takich książek :/
Fizyka to nie mój konik i widzę, że twój tata też całkiem przypadkowo się interesuje. Chciałem ci książki Hawkinga polecić ale mogą być za trudne. Druga książka to "odkryj smak fizyki" jest lżejsza bo pisał ją polski prof więc nie ma tej różnicy kulturowej. Jak są jakieś trudniejsze pojęcia to zazwyczaj są prosto wytłumaczone więc jak chcesz to nawet możesz później od ojca pożyczyćWesoly
I jest tańsza jak na ten gatunek
pozdro
Przed Świętami nie miałam czasu odpisać, ale bardzo dziękuję za polecone książki!

Poszperałam w necie i ostatecznie zamówiłam Przystawę.
Najwyraźniej dobrze trafiłam, bo minę miał bardzo zadowoloną, choć lekko zdziwioną Cmok

A w ogóle to przed Świętami mówili o tej książce w radiu. Wesoly
Stron: 1 2 3
Przekierowanie