Hajlo.COMmunity

Pełna wersja: Najlepsza poczta mailowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jak myślicie gdzie najlepiej założyć konto mailowe? Wolicie pocztę na wp.pl , tlenie, onecie czy też gmail'u? I dlaczego akurat tu? Zapraszam do dyskusji.
Ja posiadam konto mailowe na Gmailu. Ma funkcjonalny interfejs (szkoda, że chcą wprowadzić nowy - testowałem i w ogóle mi się nie podoba). Jest też dość szybki. Nie podoba mi się zbieranie danych przez Google do celów reklamowych (a dokładniej personalizacji reklam) i cholera wie jakich jeszcze.
Zgadzam się z Winkiem Zęby
Sam posiadam tam pocztę ale nowy wygląd mi ni przeszkadza.
Mi najbardziej do gustu przypadła poczta.o2.pl mimo reklam itp. Jakoś nie wiem dlaczego, ale ta poczta poprostu działa, i sprawdza się dobrze.
Ja mam złe skojarzenia z o2.
Szkoda, że tam konta nie idzie łatwo skasować.
Gmail - jest spersonalizowany, pojemny, sprawny i bezpieczny. Można połaczyć z blogiem i tworzyć dokumenty.
Ja jestem zwolennikiem gmaila, albo kont płatnych. Tak naprawdę wydatek rzędu 50 zł rocznie to nic w porównaniu z atutami, jak brak spamu, reklam, czy po prostu jakiegoś fajnego adresu. Mam właśnie takie konto w http://www.firma.pl/.
Ja od siebie polecam gmaila oraz wp. Wesoly
Gmail jest najlepszy!
o2.pl jest najelpsza nie ma lepszej
Stron: 1 2
Przekierowanie