Hajlo.COMmunity

Pełna wersja: Goodbye Windows Flag - Windows 8 ma nowe logo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Windows 8 ma nowe logo - Oficjalnie. Goodbye Windows Flag
Dzisiaj na Windows Team Blog , Microsoft ogłosił nowe logo systemu Windows, która będzie używane dla nadchodzącego systemu operacyjnego Microsoftu Windows 8.

[Obrazek: 4698883windows-8-logo12.jpg]

Cytat:Główna projektantka podobno zadała zespołowi menedżerów w firmie Microsoft proste pytanie: system nazywa się Windows, dlaczego flaga?.

Nawiązali do pierwowzoru.

[Obrazek: 90144938534000Bez_tytu__322_u.png]

Source:windows7forum.pl
Szczerze mówiąc nowe logo nie podoba mi się (kwestia gustu?). Windows zawsze będzie kojarzył mi się z flagą. A te okienka... Jakieś takie zbyt proste. Dla mnie to czysta głupota.
Ja również wolę starę logo Windowsa. To nowe wygląda jak tablica a nie jak flaga!
Liczy się sam przekaz, typografia a więc tworzenie logo i zupełnie nowych krojów czcionek na tym się opiera, ludzie z Microsoftu wrócili do korzeni po prostu stawiając na prostotę i przejrzystość, nie mam żadnych zastrzeżeń.
(07-06-2012 20:51)ksv napisał(a): [ -> ]Liczy się sam przekaz, typografia a więc tworzenie logo i zupełnie nowych krojów czcionek na tym się opiera, ludzie z Microsoftu wrócili do korzeni po prostu stawiając na prostotę i przejrzystość, nie mam żadnych zastrzeżeń.




Testowałeś w ogóle Winszajs 8? Jeżeli to ma być wygodne, to ja jestem Newtonem, Teslą, Einsteinem i Mosickim w jednym.

@Topic Zmiana dosyć dziwna. Jak na moje gusta, nie podoba mi się.
(07-06-2012 20:59)MakiMaki napisał(a): [ -> ]
(07-06-2012 20:51)ksv napisał(a): [ -> ]Liczy się sam przekaz, typografia a więc tworzenie logo i zupełnie nowych krojów czcionek na tym się opiera, ludzie z Microsoftu wrócili do korzeni po prostu stawiając na prostotę i przejrzystość, nie mam żadnych zastrzeżeń.




Testowałeś w ogóle Winszajs 8? Jeżeli to ma być wygodne, to ja jestem Newtonem, Teslą, Einsteinem i Mosickim w jednym.

@Topic Zmiana dosyć dziwna. Jak na moje gusta, nie podoba mi się.

temat jest napisany pod kątem logo a więc typografii, więc wypowiedziałem się tylko pod tym kątem, systemu o nr 8 nie testowałem Oczko
Logo mi się bardzo podoba, widziałem już podobny wątek na innym forum (Niebieska będzie wiedziała o co chodzi) i bardzo mi się podoba to odejście od flagi a powrót do okien, czyli do tego czym Windows jest.
(07-06-2012 21:21)peciaq napisał(a): [ -> ]Logo mi się bardzo podoba, widziałem już podobny wątek na innym forum (Niebieska będzie wiedziała o co chodzi) i bardzo mi się podoba to odejście od flagi a powrót do okien, czyli do tego czym Windows jest.

Y... ? Przecie na starym logu też widnieją iście piekielne i demoniczne okna z domu pana B. Gates'a.
Mylisz się, jakby system się nie nazywał Windows to nikt by na tej fladze nie zobaczył okien.
Chyba że mówisz o tych bardzo starych logach, to się zgadzam - tak i bardzo dobrze że powrót do okien jest.
Dla mnie poprzednie logo nadal wygląda jak okno z nutką surrealizmu.
Stron: 1 2
Przekierowanie