Hajlo.COMmunity

Pełna wersja: Opętania przez złe moce.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie.
Jak wiecie często słyszy się o opętaniach kogoś przez złe moce.
Czy to rzeczywiście istnieje ?
Kogo może to spotkać ?.
Ludzi słabych psychicznie czy nie wierzących ?.
Czy to tylko zaburzenia psychiki u danej osoby ?.
Co myślicie na ten temat ?.
Zapraszam do dyskusji.
Moim zdaniem opętanie jest możliwe i jak najbardziej istnieje. Ile razy czyta się o tym, że ktoś został opętany i trzeba było odprawić egzorcyzmy. Kogo najczęściej to dotyka? Jak dla mnie dotyka to osoby, które są wrażliwe, mają słabszą psychikę oraz specjalne predyspozycje umysłowe.
Jak dla mnie opętania to tylko choroby psychiczne. Słyszeliście, czytaliście i widzieliście w telewizji informacje o opętaniu. Ale czy tak naprawdę mieliście z nim styczność, aby rzec iż ono istnieje? Raczej nie. "Opętani" są najczęściej ludzie wierzący w opętanie Wesoly
Według mnie to opętanie to tylko choroby psychiczne. Polecam oglądnąć sobie egzorcyzmy to dowiesz się coś więcej na ten temat.
Ale czy tylko osoby ze słabą psychiką mogą zostać opętane? Sądzę że nie jest do końca to prawdą, i zależy od mocy złego ducha.
Zgadzam się z Niebieską. Oglądałem film o tym. Moim zdaniem może to dotykać młodych, którzy jak wiadomo eksperymentują z różnym rzeczami.
A według mnie to jedna wielka bujda. W większości przypadkach ludzie są naćpani albo pod wpływem leków. Ciężko mi w to uwierzyć.
Niestety to wyraz zmęczenia i zrujnowanej psychiki. Ktoś może udawać silną psychicznie osobę w życiu i gnębić w sobie smutki i troski. Przez to dochodzi do tego, że już nie wie co jest prawdą a co mu się tylko wydaje.. Dochodzi bezsenność, brak oparcia u bliskich i brak reakcji na problemy tej osoby. Później zamienia się to w słyszenie nieistniejących krzyków i dźwięków.. Dochodzą objawy narkolepsji a od tego już blisko by zwariować..Boje_sie
Przekierowanie