Hajlo.COMmunity

Pełna wersja: Prześladowania w szkole.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam.
Czy kiedykolwiek byliście prześladowani w waszej szkole ?.
I jak sobie z tym radziliście ?.
Czy powiadamialiście o tym odpowiednie osoby ?.
A może sami byliście prześladowcami ?.
Co byście poradzili osobie prześladowanej ?.
Zapraszam do dyskusji !.
Nie doświadczyłem większego prześladowania, jedynie wyzywanie/wyśmiewanie mnie przez nazwisko, ale nauczyłem się to, kolokwialnie mówiąc olewać. Tacy ludzie nie zasługują na naszą uwagę. W moim przypadku wystarczyło nie zwracać na nich uwagi i wyzywanie się skończyło. Często tacy ludzie prześladują innych ponieważ chcą pokazać jacy są silni i fajni. Tak naprawdę to zwykłe szmaty.
Ja nie byłem prześladowany w szkolę jak dotąd i wyzywany też.
Jeden debil spróbował mnie wyzwać.
W następnym tygodniu siedział jak baranek i nic się nie odzywał.
Szkoda mi takich ludzi prześladowanych ale prześladowcy to zwykli nieudacznicy i tyle.
Chcą zabłysnąć, że poniżają kogoś.
No ja nigdy nie byłem jakimś super kozakiem i znalazł się jeden w gimnazjum który tam co jakiś czas miał jakieś problemy do mnie, ale jakoś sprawa ucichła.
Z kolei potem poszedł do liceum do którego też ja trafiłem i tam to on był ofiarą, szybko się przeniósł.
Próbował zgrywać kozaka ale trafił na prawdziwych kozaków i szybko mu przeszło.
Teraz gdzieś w Nimcach mieszka. ;]
Zazwyczaj były to jakieś przezwiska ale z czasem wszyscy wyrobili sobie do mnie szacunek i teraz jest idealnie Wesoly
mnie coś takiego się nie zdarzyło, ale kilku moim znajomym tak
Chodziłem do szkoły ladnr pare lat temu i nie bylem prześladowany, baa nie znalem nikogo kto byl i kogoś kto przesladowal. Były inne czasy Wesoly
Szkoda, że czasy się zmieniły na gorsze. Smutek
trzeba szybko reagowac
Do dyrektora z tym, to skandaliczne.
Stron: 1 2
Przekierowanie