Hajlo.COMmunity

Pełna wersja: Co byś był wstanie zrobić dla pracy ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
No właśnie co byście byli wstanie zrobić dla zdobycia wymarzonej pracy ?.
Czy to by było porzucenie rodziny ?.
Przeprowadzka do innego miejsca zamieszkania a może jeszcze coś gorszego ?.
Do czego byście byli się w stanie posunąć do zdobycia wymarzonej dla was pracy ?.
Zapraszam was wszystkich do dyskusji !...
nie,nie porzuciłabym rodziny nawet dla najwyzszych zarobków.
Przeprowadzić się.
W sumie nie wiem, nie zastanawiałam się. Wszystko też zależy jakiej pracy, bo nie każda zasługuje na to, by się dla niej poświęcać.
Chyba coś takiego jak wymarzona praca nie istnieje. Wszystko ma swoje wady i zalety.
Teraz tak myślę, że raczej nawet nie odważyłabym się przeprowadzić do inne miasta, gdzie nikogo bym nie znała. Ale jakby moja rodzina przeprowadziła się ze mną to jasne nie miałabym z tym największych problemów aby wyjechać z miasta. Ale tak to bym chyba nic z tego co napisałeś nie zrobiła. Jak już bym nie mogła znaleźć pracy gdzieś w okolicy to wtedy może stworzyłabym własną firmę. Gdzie bym wystawiała faktury i wydłużonym terminie płatności. Słyszałam, że to jest bardzo atrakcyjna usługa dla klientów i ich przyciąga. A dzięki sprzedaży tych faktur nie trzeba się martwić o płynność finansową. A więcej o tej sprzedaży faktur można się dowiedzieć z https://www.monevia.pl/planowanie-budzet...podarczej/ . A wracając do tematu to i tak jestem zdania, że dla chcącego nie ma nic trudnego i na pewno bym jakąś pracę znalazła w okolicy. A jako osoba, która szybko się zaaklimatyzuje to uważam, że odnajdę się w każdej pracy i nie mam się co martwić. Bo najważniejsi są ludzie, którzy koło ciebie przebywają, a nie praca jaką się wykonuje.
Zgadzam się z poprzednikiem...
Nie znam się kompletnie na tym temacie. W związku z tym nie będę mógł pomóc...
Nie zostawiłabym rodziny. Przeprowadzka wchodzi w grę, ale oczywiście nie kosztem najbliższych. Jakieś dodatkowe kursy czy szkolenia też mogą być, ale w granicach rozsądku, bo praca przez 24 godziny na dobę też nie prowadzi do niczego i szybko może przestać dawać satysfakcję
A może warto rozeznać się w tym temacie wśród znajomych? Sądzę, że to może być bardzo dobre rozwiązanie.
Stron: 1 2
Przekierowanie