Hajlo.COMmunity

Pełna wersja: Jak sobie poradzić z ochotą na papierosa?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zna to każdy były palacz: czasami ni z tego ni z owego pojawia się chęć zapalanie papierosa. Nie zależnie od sytuacji [radość, stres, smutek]. Jak sobie radzicie z tym problemem? Jakie stosujecie metody? A może jednak ulegacie pokusie i palicie tego jednego papierosa? Zapraszam do dyskusji.
Ja jestem dumną osobą niepalącą, za sprawą obojga rodziców, ciotek i większości znajomych, którzy kopcą nie mam nawet na to ochoty.
Z piciem też tylko wymagane minimum (urodziny, sylwester, pogrzeb, itd.).
Ja paliłem przez 5 lat i rzuciłem ten nałóg dzięki tabletkom Desmoxan. Dzięki nim odrzuciło mnie od palenia. Biorąc tabletki smak papierosa zmienił się na ohydny (taki pierwszy buch w życiu). Także polecam
Ja zamiast papierosa jadłem słonecznik Jezyk1 i pomogło Jezyk1
A ja jak miałem swego czasu przerwe od papierosów to osiągnołem to dzieki spreju niccitin
jest spray niquitin?! Słyszałem tylko o plastrach.
Kup papierosy w kształcie gum Jezyk1
Ja przerzuciłam się na cukierki.
Koledzy w szkole polecają mi Nicorette, ale póki co ograniczam sam i może coś z tego wyjdzie.
(18-03-2012 22:10)Niebieska napisał(a): [ -> ]Zna to każdy były palacz: czasami ni z tego ni z owego pojawia się chęć zapalanie papierosa. Nie zależnie od sytuacji [radość, stres, smutek]. Jak sobie radzicie z tym problemem? Jakie stosujecie metody? A może jednak ulegacie pokusie i palicie tego jednego papierosa? Zapraszam do dyskusji.

Może dobrze zastąpić cukierki jakąś gumą miętową. ?
Stron: 1 2
Przekierowanie