Hajlo.COMmunity

Pełna wersja: Samochód do 20 tyś zł
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam!

Więc od razu przejdę do rzeczy. Do otrzymania prawa jazdy jeszcze trochę czasu mi zostało. Myślę jednak, że warto już teraz powoli zastanawiać się nad wyborem samochodu. Tylko w zasadzie sam nie wiem co mam wybrać.

Moje wymagania to:
  • diesel (do 20 tyś zł) lub benzyna (tańsza - ok. 18 tyś) lub ewentualnie LPG
  • Pojemność od 1,6 do 2,0 - czy to diesel czy benzyna.
  • Nie ma to być stary trup więc rocznik przynajmniej 2000
  • Nie ma to być combi!
  • To ma być samochód dla 18latka, więc miejsca nie musi być dużo, ale musi wyglądać! Wesoly (kręcą mnie bardziej czarne kolory)
  • przebieg: Tutaj sam nie wiem co sądzić. Z jednej strony mały przebieg to duży atut, ale z drugiej strony małe przebiegi mogą oznaczać, że jeździł nimi jakiś niedzielny kierowca, który 10 razy spalił sprzęgło. Co o tym sądzicie? Mi bardziej chyba zależałoby na udokumentowanej przeszłości.

Myślałem głownie o tych samochodach:
  1. VW Golf IV
    [Obrazek: golfiv.jpg]
  2. Hyundai Coupe
    [Obrazek: hyundai.jpg]
  3. BMW 320d
    [Obrazek: bmw320d.jpg]
  4. BMW 318i sedan
    [Obrazek: bmw318i.jpg]
  5. Ford Mondeo ??
    [Obrazek: fordd.jpg]


Czekam na wasze propozycje... i opinie na temat samochodów, które wytypowałem Wesoly
Kupiłbym golfa.
Ford Mondeo jest praktycznym autem, jakościowo dobre, bezpieczne i pakowne
Jak mondeo tylko z silnikiem diesla http://sprzedajemy.pl/ford-mondeo,27617137, bezpiecznie i wygodne, trudno się z tobą nie zgodzić Wesoly
jest mnóstwo takich samochodów napewno
Nowego samochodu raczej sie w tej cenie nie kupi. Ale można sobie juz poszukać jakiegoś fajnego używanego autka....

W takim przypadku jednak proponuję się kilka razy zastanowić zanim sobie samochód kupicie. Trzeba sprawdzić go z każdej strony czy aby nie był kręcony...

Sporo informacji na co się patrzeć jest w tym poradniku:
http://www.auto-poradnik.pl/
Jak już będziesz oglądał to zabierz ze sobą z dwie osoby, które się znają. Handlarze tak kręcą, że aż się flaki przewracają. Jak kupowałem auto to zabrałem ojca i znajomego mechanika i tak wyeliminowaliśmy ze trzy auta, które po pobieżnych oględzinach, w życiu nikt by nie stwierdził, że są jeżdżącą tragedią.
do 20 tysięcy znajdziesz mnóstwo samochodów, osobiście mogę polecić ci stare mercedesy, są naprawdę godne uwagi sztuki w tej cenie.
Nie chce juz zakladac nowego tematu dlatego zapytam tutaj. Przymierzam sie do zakupu nowego samochodu ze sredniej polki cenowej. Dlugo rozmyslalem nad tym czy nie skusic sie na cos uzywanego jednak ryzyko trafienia na .. jakby to powiedziec samochod nie do konca zgodny z opisem jest zbyt duze Wesoly Udalo mi sie znalezc w sieci oferte promocyjna marki Renault - http://www.renaultfinansowanie.pl/promocje Wydaje mi sie to o wiele lepszym pomyslem. Pozostaje tylko kwestia wybrania modelu .. ktore wedlug was sa najpewniejsze? Chodzi mi tutaj o niska awaryjnosc oraz w miare tanie koszty eksploatacyjne. Bede wdzieczny za konkretne odpowiedzi. Pozdrawiam
Witam. Najwychodniejsze w prowadzeniu jest zdecydowanie Mondeo. Sama brałam pożyczkę na samochód. Zależało mi na niskim oprocentowaniu i szybkim załatwieniu sprawy. Sprawdź tę stronę: http://pozyczkasuper.pl



(11-03-2010 16:29)Platonow napisał(a): [ -> ]Witam!

Więc od razu przejdę do rzeczy. Do otrzymania prawa jazdy jeszcze trochę czasu mi zostało. Myślę jednak, że warto już teraz powoli zastanawiać się nad wyborem samochodu. Tylko w zasadzie sam nie wiem co mam wybrać.

Moje wymagania to:
  • diesel (do 20 tyś zł) lub benzyna (tańsza - ok. 18 tyś) lub ewentualnie LPG
  • Pojemność od 1,6 do 2,0 - czy to diesel czy benzyna.
  • Nie ma to być stary trup więc rocznik przynajmniej 2000
  • Nie ma to być combi!
  • To ma być samochód dla 18latka, więc miejsca nie musi być dużo, ale musi wyglądać! Wesoly (kręcą mnie bardziej czarne kolory)
  • przebieg: Tutaj sam nie wiem co sądzić. Z jednej strony mały przebieg to duży atut, ale z drugiej strony małe przebiegi mogą oznaczać, że jeździł nimi jakiś niedzielny kierowca, który 10 razy spalił sprzęgło. Co o tym sądzicie? Mi bardziej chyba zależałoby na udokumentowanej przeszłości.

Myślałem głownie o tych samochodach:
  1. VW Golf IV
    [Obrazek: golfiv.jpg]
  2. Hyundai Coupe
    [Obrazek: hyundai.jpg]
  3. BMW 320d
    [Obrazek: bmw320d.jpg]
  4. BMW 318i sedan
    [Obrazek: bmw318i.jpg]
  5. Ford Mondeo ??
    [Obrazek: fordd.jpg]


Czekam na wasze propozycje... i opinie na temat samochodów, które wytypowałem Wesoly
Stron: 1 2
Przekierowanie