Hajlo.COMmunity

Pełna wersja: Jak wywołać okres?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak jak w temacie poszukuję sposobów na wywołanie okresu. Zbliża się moja studniówka i chciałabym dostać okres przed nią stąd to pytanie Wesoly
Naprawdę jest taka możliwość? Lepiej nie ingerować w taki sposób w swój organizm.
Nie ma czegoś takiego jak okres na zawołanie.
Ojej szkoda że nie ma nic takiego Smutek spóxnia mi się własnie okres i nie za badzo wiem co mam robić Placze kochalam sie z facetem ale w zabezpieczeniu, prezerwatywa, dni nie plodne, wytrysk po za... czytam o braku miesiaczki: http://www.biomedical.pl/kobieta/brak-mi...-2593.html ale nadal sama nie wiem Smutek sa niby jakies tabletki pomagajace przy okresie ale czy to dobre? taka chemia sie truc??
Jedynie tabletki antykoncepcyjne, one unormują okres.
(26-03-2015 18:00)kingaa napisał(a): [ -> ]Ojej szkoda że nie ma nic takiego Smutek spóxnia mi się własnie okres i nie za badzo wiem co mam robić Placze kochalam sie z facetem ale w zabezpieczeniu, prezerwatywa, dni nie plodne, wytrysk po za...

I mimo tego możesz być w ciąży. Jakbyś poczytała statystyki to byś wiedziała, że większość nieplanowanych ciąż jest wynikiem tego, że stosowana antykoncepcja nie zadziałała. Ale nie ma się co martwić. Zawsze wyjściem jest tabletka poronna. Można bezpiecznie usunąć ciążę farmakologicznie. Na Girlinneed szukaj. Możesz tam pogadać z lekarzem i kupić takie tabletki bez recepty. Wyślą dyskretnie. Powinno to rozwiązać Twój problem.
Przekierowanie