Hajlo.COMmunity

Pełna wersja: Cholerny kot
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Mój kot spadł z balkonu (4 piętro). Natychmiast zbiegłem go ratować. Niestety potknąłem się o niezawiązane sznurowadła i schody uderzyły mnie w głowę i złamały mi nogę. Po chwili odzyskałem świadomość i obolały czekałem na ratunek. W tym czasie mój kot cały i zdrowy przemaszerował obok mnie i poszedł z powrotem do mieszkania nie zwracając na mnie najmniejszej uwagi.
(19-01-2013 23:28)Niebieska napisał(a): [ -> ]Mój kot spadł z balkonu (4 piętro). Natychmiast zbiegłem go ratować. Niestety potknąłem się o niezawiązane sznurowadła i schody uderzyły mnie w głowę i złamały mi nogę. Po chwili odzyskałem świadomość i obolały czekałem na ratunek. W tym czasie mój kot cały i zdrowy przemaszerował obok mnie i poszedł z powrotem do mieszkania nie zwracając na mnie najmniejszej uwagi.


Czyli jaki z tego morał? Pamiętać, że kot zawsze spada na cztery łapy, a my już niekoniecznie.
(19-01-2013 23:28)Niebieska napisał(a): [ -> ]Mój kot spadł z balkonu (4 piętro). Natychmiast zbiegłem go ratować. Niestety potknąłem się o niezawiązane sznurowadła i schody uderzyły mnie w głowę i złamały mi nogę. Po chwili odzyskałem świadomość i obolały czekałem na ratunek. W tym czasie mój kot cały i zdrowy przemaszerował obok mnie i poszedł z powrotem do mieszkania nie zwracając na mnie najmniejszej uwagi.

haha no nieźle.
Gdzieś już o tym czytałem słowo w słowo, kropka w kropkę.. taki tekst krąży w internecie od lat.

Ale nowość dla mnie: nie wiedziałem, że "niebieska" to facet Zęby haha
(24-08-2016 15:20)osman napisał(a): [ -> ]Gdzieś już o tym czytałem słowo w słowo, kropka w kropkę.. taki tekst krąży w internecie od lat.

Ale nowość dla mnie: nie wiedziałem, że "niebieska" to facet Zęby haha
Schody Cię uderzyły?nie wiedziałem że skody potrafią bićWow
haha no nieźle. i on umarł????????
Kto umarł? ;D
a co z kotem?
No cóż takie są już koty. One mają swoje ścieżki... a nas mają w d...
Gdyby nie kot nigdy byś nie wpadł na to, że trzeba wiązać sznurowadła. Zęby Na Twoim miejscu wynagrodziłbym mu to. Swojego kota rozpieszczam Snack Skin & Coat Cat-VetExpert. To smakołyk z łososiem dla kotów w postaci pałeczek. Mam nadzieję, że już nigdy nie zapomnisz do czego słuużą sznurowadła i życzę powrotu do zdrowia. Wesoly
Stron: 1 2
Przekierowanie