Hajlo.COMmunity

Pełna wersja: Papierosy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Czy wasze dzieci podkradają wam papierosy by w szkole oddawać je starszym lub palić ? czy uważacie że szkoła sobie nie radzi z tym problemem ?
Ja nie mam dzieci i sam kilka lat temu skończyłem szkołę. Pamiętam, że podkradało się rodzicom papierosy, bo wtedy mając fajki było się fajnym...Teraz mam inne podejście do tego ale nie ważne. Jeśli chodzi o to czy szkoła nad tym panuje to odpowiedź brzmi nie. Nauczyciele próbują pilnować uczniów ale nie są w stanie tego wszystkiego ogarnąć
Ja nie palę, więc nie mam z tym problemu.
Również nie palę. Nie rozumiem, jak można na własne życzenie szkodzić swojemu zdrowiu.
Ja sam kiedyś podkradałem rodzicom fajki ;/ ale patrząc z perspektywy czasu, żałuję tego że paliłem bo to niszczy zdrowie....straciłem kondycję i wogle...ale na szczęście rzuciłem
szkoda zdrowia Wesoly
(30-03-2016 21:02)MelGreePride napisał(a): [ -> ]Czy wasze dzieci podkradają wam papierosy by w szkole oddawać je starszym lub palić ? czy uważacie że szkoła sobie nie radzi z tym problemem ?

dzieci teraz probuja duzo nałogów, ale to okropne.
Popali trochę i pewnie przestanie jak koledzy przestaną bo to nie będzie już modne.
Ja tak nie robilam
Każdy próbuje , jedni się uzależnią inni odstawią
Stron: 1 2
Przekierowanie