Hajlo.COMmunity

Pełna wersja: Weekend z psem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witajcie. Możecie polecić jakieś spokojne miejsce nad morzem, w które można zabrać pieska? Wioska wchodzi w grę:-) Im spokojniej tym lepiej. Wyjazd na kilka dni, więc krótko, dlatego potrzebna cisza od zgiełku. Z góry wielkie dzięki:-)
Zabierz go najlepiej na Mazury a nie nad morze.
jaroslawiec
Moze Pszczyna?
Ja tam swojego psa zawsze zabieram w wycieczki na wszelkiego rodzaju skałki, a nie morze, by mógł się do woli wybiegać Wesoly

_______
plecaki młodzieżowe
(25-05-2016 00:07)orange napisał(a): [ -> ]Witajcie. Możecie polecić jakieś spokojne miejsce nad morzem, w które można zabrać pieska? Wioska wchodzi w grę:-) Im spokojniej tym lepiej. Wyjazd na kilka dni, więc krótko, dlatego potrzebna cisza od zgiełku. Z góry wielkie dzięki:-)

Ja polecam Lebe
W wielu miejscach możesz spędzić czas ze swoim psem - wystarczy zadzwonić i zapytać.
A może Sielpia ?
Na pewno będzie miał gdzie pobiegać. Wesoly
A dla Was oczywiście plus bo jeśli na weekend to nocleg można tanio sobie zorganiować, np. jakieś domki letniskowe itd.
Szczerze powiedziawszy to z psem moze byc troche ciezko sie gdzies zabrac. Ja raz probowalem, az w koncu zostawilem go u tesciow.
Na pewno nie Mielno xD Zniszczy każdy gatunek Jezyk1
Stron: 1 2 3
Przekierowanie