Hajlo.COMmunity

Pełna wersja: tanie wypożyczalnie samochodów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć, w najbliższym czasie planuję odwiedzić rodzinę na drugim końcu Polski i dla odmiany postanowiłem wybrać samolot, jedyne czego potrzebuję to transportu z lotniska w Gdańsku, chciałbym wypożyczyć jakiś tani samochód, ponieważ mam w planach jeszcze trochę pozwiedzać te okolice, możecie mi polecić jakąś pewną wypożyczalnię? Znalazłem jedną w internecie wynajem samochodów lotnisko gdańsk , ale wolałbym się upewnić czy warto.
warto, korzystałem i się nie zawiodłem.
Ja tam tylko korzystałam z usług wypożyczalni Avante we Wrocławiu - avante.com.pl. Wrażenia jak najbardziej pozytywne, polecam Wesoly
Również polecam tą wypożyczalnię we Wrocławiu. W sprawie długoterminowegop wypożyczenia samochodu mnie nie zawiodła. Często korzystam wypożyczając samochód z Szybkie pożyczki przez internet i nigdy się nie zawiodłem. Szybko, sprawnie, profesjonalnie Oczko
Mi najbardziej przeszkadza dolna granica wieku! A co w sytuacji, kiedy ktoś w wieku 21 lat przejeżdża miesięcznie 4 tysiące kilometrów? Powinno to być uwzględnione, a nie trzeba płacić 2 razy więcej tylko dlatego że ma się mniej lat. A dośwadczenie czasem większe niż kierowcy 40-letni.
Najlepiej jest porównać sobie promocje w wypożyczalniach. Polecam zajrzeć sobie do wypożyczalni nie tylko wiekszych sieci, ale również do tych mniejszych niesieciowych firm ponieważ takie firmy mogą mieć o wiele korzystniejsze ceny niż te większe sieciowe wypożyczalnie....

Mogę polecić tutaj dobrą wypożyczalnię samochodów w Krakowie. Mianowicie rent a car:
http://krakow-rentacar.pl/

Przy wynajmie auta z pewnym wyprzedzeniem cena nie jest wysoka.
A skąd będziesz lecieć do Gdańska? Bo jeśli z Krakowa to nie wiem czy wiesz, ale niedaleko lotniska znajduje się bardzo dobry parking w Balicach. Tam możesz podjechać sobie samochodem i zostawić go z bezpiecznym, monitorowanym obiekcie. Do tego zostaniesz przetransportowany na lotnisko, więc obejdzie się bez taksówki i dodatkowych kosztów,.
A orientujecie się może gdzie można z kolei wynająć tanio przyczepkę samochodową? Będę potrzebowała przewieźć kilka rzeczy z mojego dotychczasowego mieszkania do nowego i myślę, że za pomocą przyczepki poszłoby najłatwiej. Nawet już widziałam odpowiednie podpory do przyczep, które mogłyby ją wzmocnić jakby ładunek był dość ciężki - https://unitrailer.pl/pol_m_Kola-podporo...y-153.html. Będę wdzięczna za każą pomoc Wesoly
Wasze adresy bardzo dobrze wypełniają ten temat. Dzięki, jest co przeglądać.
Osobom, które będą poszukiwały samochodu do wypożyczenia w Warszawie i okolicach, mogę polecić firmę BestRent. Zdarzyło mi się wypożyczać u nich auto trzykrotnie i za każdym razem byłem zadowolony z usługi.Moim zdaniem warto zainteresować się tą ofertą, zwłaszcza że mają całkiem przystępne ceny i naprawdę szeroką flotę pojazdów. A przy okazji chciałem się z Wami skonsultować w takiej kwestii. Czy ktoś tutaj na forum miał już do czynienia z tą firmą - http://www.mtu24.pl/, a jeśli tak, to czy były to doświadczenia pozytywne, czy też negatywne?
Stron: 1 2
Przekierowanie