Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Teksty z przychodni chorób wenerycznych
(06-09-2010 12:49) #1

Teksty z przychodni chorób wenerycznych

Mam powody podejrzewać, że mój penis został wystawiony na działanie LSD. Podczas wytrysku mam zwidy...

Moje włosy mi wypadają, a słońce rani krocze...

Poszedłem na imprezkę, wypiłem kilka piw, obudziłem się w szafie, kręciło mi się w głowie i bolał mnie członek...

Mój ostatni okres wyglądał jak mielone...

Moje jądra są takie mięciutkie i kosmate.

Zadawałem się z taką laską z Minnesoty, a one nie mówią Ci, że coś mają dopóki się na Ciebie nie wściekną...

Jak mam robić taniec go-go śmierdząc jak martwa ryba?

Mam kroplówkarza. (o członku)

Mam kawałki jedzenia w moczu.

Spałam z facetem córki i potem czułam się nieczysta, więc przemyłam się lizolem...

Mam strupy na tyłku i tracę rozum...

Oddaję spermę, kiedy sr*m...

Zostałem puknięty palcem w odbyt przez 70-letniego homoseksualistę...

Ostatnim razem, gdy uprawiałem seks oddałem coś, co przypominało krem waniliowy przed ugotowaniem...

Szew na moim obrzezaniu puścił i rana mi się otworzyła...

Zabawiałem się z moją byłą żoną, a także z obecną dziewczyną i jakoś żadnej z nich nie ufam...

Moje całe ciało śmierdzi jak miesiączkująca kobieta!

Z wyglądu mojego penisa wydaje mi się, że one wysysają ze mnie całą adrenalinę...

Myślę, że mnie zahipnotyzowali i umieścili implanty oraz poltergeisty w moim ciele, a potem kochali się ze mną...

Moje siku śmierdzi jak szynka.

Kochałem się z matką mojej laleczki, z matką mojej innej laleczki, a obecna matka mojej laleczki jest na coś chora...

Boli mnie kark, kiedy strząsam małego...

Czy może Pan później włożyć tampon? (do lekarza)





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek