Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Filmy wojenne
(21-06-2009 23:39) #1

Filmy wojenne

Oglądacie, lubicie? Ja jestem miłośnikiem.
Mimo iż nie lubię za bardzo filmów azjatyckich to filmy wojenne z tego kontynentu są dla mnie najlepszymi Wesoly

Brotherhood of War, Assembly, City of life and death czy Mongol są fenomenalne. Jeszcze dobre filmidła są z ZSRR, Idź i patrz czy epickie Wyzwolenie. Za to hamerykańskich filmów nie zdzierżę. Po prostu coś mnie od nich odrzuca. Oczywiście uznaję Szeregowca Ryana, Cienką czerwoną linię czy czas apokalipsy za dobre filmy, ale na pewno nie są najlepszymi z kategorii wojenne.

Jak jest u was?


(22-06-2009 11:12) #2

RE: Filmy wojenne

Ja rzadko oglądam takie filmy... A jedyny który mi się podoba to serial "Czterej Pancerni i Pies". Wesoly


God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young


(22-06-2009 22:13) #3

RE: Filmy wojenne

No ja lubie nawet ogladac filmy wojenne np. Helikopter w ogniu, Na tylach wroga ( jak dla mnie super! Jezyk1 ), no i jeszcze troche bym wymienil ale zapomnialo mi sie jakie mialy tytuly Jezyk1


(14-07-2009 11:26) #4

RE: Filmy wojenne

Hmm.. zainteresuję się tymi Twoimi azjatyckimi propozycjami.

Jak masz awersję do ameryki to obejrzyj "Łowcę jeleni" ("The Deer Hunter"). Film o Wietnamie zrobiony za angielski hajs bo nikt w USA nie chciał zrealizować czegoś takiego.

A jak się jednak przełamiesz to jest też kilka dobrych hollywoodzkich filmów.

Obejrzyj sobie "Platoon". Też Wietnam, bez owijania w bawełnę i motywów w stylu "nie zabiję go bo on nie ma broni" Oczko A i jak rozpoznasz Johnny'ego Depp'a to masz u mnie browara Wesoly

Polecam jeszcze "Jarhead'a". Wojna w Zatoce Perskiej, mało "wojny" a dużo o armii i żołnierzach za co jest zresztą krytykowany. Mi tam się bardzo podobał. Polecam.


(07-08-2009 00:48) #5

RE: Filmy wojenne

szeregowiec rayan polecam


(04-06-2010 10:07) #6

RE: Filmy wojenne

A ja polecam obejrzec Full Metal Jacket (1987) .

Jako bonus dodam ze R. Lee Ermey pil melise przed kreceniem filmu.


Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

(04-06-2010 17:47) #7

RE: Filmy wojenne

Ja tam polecam "Zakazane piosenki", pokazane jest tam między innymi Powstanie Warszawskie Wesoly


(25-02-2011 22:54) #8

RE: Filmy wojenne

Ja lubię "Czterej Pancerni i Pies" i "Wojna Polsko-Ruska'.

Notatka od DamiaX, 26-02-2011 18:06:

@Niebieska:
Nie nadużywaj Caps Lock'a.

@DamiaX:
Usunięto Caps Lock'a.
Zdania kończymy .
Aby wyróżnić tytuł mogłeś Go dać w " ".

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-2011 23:19 przez DamiaX.)

(29-05-2011 18:07) #9

RE: Filmy wojenne

Lubię oglądać filmy wojenne.
-Parszywa dwunastka


(24-08-2012 17:50) #10

RE: Filmy wojenne

Polecam "Miasto życia i śmierci" film azjatycki , na pewno oglądałeś skoro takie klimaty lubisz.
Jednak sporo osób nie wiem że jest taki film , dosyć brutalny ale warto poświęcić wieczór.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek