Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



(15-09-2009 19:45) #1

Zdrada

Dla niektórych powód do zakończenia związku, a dla innych jednorazowa chwila zapomnienia. A jak jest z Tobą, potrafisz wybaczyć zdradę..?


(15-09-2009 21:00) #2

RE: Zdrada

Ja w sumie miałbym chyba duże problemy... Zwłaszcza jeżeli moja dziewczyna by się z kimś "przespała".
A Shrew nie zdradzisz nam swojego zdania? Jezyk1


(15-09-2009 21:27) #3

RE: Zdrada

Jestem na tyle naiwny aby uwierzyć swojej dziewczynie, że się to nie powtórzy i już raz się to wydarzyło ale było to drobne przewinienie bodajże, nocne gadanie oraz złapanie się za dłonie, a oprócz tego nic strasznego ale pomimo, że było to drobne mam nadzieję, że to się już nie powtórzy. Ale jedynym wytłumaczeniem jest zawszę, że coś mi odbiło, a umnie jest całkiem inaczej. Mam nadzieję, że wy będziecie na tyle odważni aby powiedzieć, że to koniec.


(13-07-2010 10:14) #4

RE: Zdrada

Ja nie umiałabym wybaczyć zdrady. Jak ktoś straci moje zaufanie to już nie umiem takiej osobie ponownie zaufać.


(05-06-2011 15:45) #5

RE: Zdrada

Zdrady nie mozna wybaczyć,jeśli raz ktoś zdradzi zrobi to ponownie.Nie wybaczył bym zdrady nigdy,za nic,takiej osobie już się nie ufa.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek