Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Ogrzewanie domu
(23-08-2018 14:43) #1

Ogrzewanie domu

Stosujecie do ogrzewania domu jakieś ekologiczne rozwiązania jak np pompa ciepła??
Jak się sprawdza Wasze ogrzewanie?? Jakie to są koszta rocznie??


(05-12-2018 10:11) #2

RE: Ogrzewanie domu

(23-08-2018 14:43)borys napisał(a):  Stosujecie do ogrzewania domu jakieś ekologiczne rozwiązania jak np pompa ciepła??
Jak się sprawdza Wasze ogrzewanie?? Jakie to są koszta rocznie??

U nas jest ogrzewanie centralne. A zamiast kaloryferów mamy podłogówkę. Jak dla mnie rewelacja, tym bardziej że mamy małe dziecko, które uwielbia bawić się na podłodze. Mam przynajmniej pewność, że nie zmarznie w pupcięWesoly Poza tym zrobiliśmy dobry projekt kotłowni i teraz nawet jak przyjdą pracownicy to wiedzą co jest gdzie zainstalowane i mają ułatwioną robotę


(24-12-2018 16:02) #3

RE: Ogrzewanie domu

Cześć. Szukam właśnie w tym momencie jakichś ekologicznych i jednocześnie wydajnych metod na ogrzewanie domu... W Internecie sporo dobrego czytałem o gruntowych pompach ciepła... Czy mieliście może z nimi styczność i jesteście w stanie coś na ich temat powiedzieć? Jak się to faktycznie sprawdza w praktyce?

Na https://gejzer.com/ wyczytałem, że można nawet na to dostać dofinansowanie. Czy ktoś z Was coś o tym słyszał? Z góry wielkie dzięki za sprawdzone informacje w tym obszarze tematycznym. Z całą pewnością będą one dla mnie pomocne Wesoly


Zagadnienia "brak czasu" nie rozwiąże się przez pośpiech, lecz przez spokój.

(02-01-2019 11:14) #4

RE: Ogrzewanie domu

Może ktoś mi powie, czym najlepiej jest dom ocieplić aby trzymał to ciepło najlepiej? ;/ szczerze to się na tym nie znam... jeden znajomy podrzucił mi link do norgpol.pl i zaproponował poszukać jakiś materiałów, ale jakie wybrać?!??!?






Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek