(08-12-2010 10:59) #1
10 kłamst gitarzystów (elektrycznych)
- Ćwiczyłem
- Stroiłem
- Ściszyłem
- Już jadłem
- Nie piję
- Nie muszę zawsze grać solówek
- Jasne, mogę zagrać z nut
- Gitara już spłacona
- Dziwne, wczoraj jeszcze umiałem ten kawałek
- Nie spałem z Twoją dziewczyną
![Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]](http://forum.hajlo.com/images/hajlo/logo.png)
