(16-07-2010 12:38) #1
4 Dowody, że nauczyciel jest jak moderator ;)
Nauczyciele: Mają własny pokój (pokój nauczycielski),
Prowadzący: Mają własny dział (dział dla modów tylko).
Nauczyciel: Da ci uwagę / punkty ujemne.
Prowadzący: Da ci warna.
Nauczyciel: Upomni słownie,
Prowadzący: Upomni na PW.
Nauczyciel: Zamknie temat (zakończy),
Prowadzący: Zamknie wątek z rozwiązanym problemem.
![Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]](http://forum.hajlo.com/images/hajlo/logo.png)

