(21-11-2010 21:33) #1
Bem-vindo!
Witajcie, jam jest Mateusz, ja mieć 16 lat, w grudniu, dokładnie 11tego będzie 17, no i zaprosił mnie tutaj wasz wspaniały admin, jestem tu aby trochę popisać w tym stanie, w którym jestem teraz, po 3 kawach
![Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]](http://forum.hajlo.com/images/hajlo/logo.png)
