(08-12-2010 11:05) #1
Jak myślicie jak nasz prezydent wymówi imię i nazwisko nowego prezydenta USA?
- Bara Omara
- Oback Barama
- Baran Obawa
- Barak Osmana
- Barabara Obamara
- Borubar Obłamana
- Brak Banana
- Barek Odrana
- Burak Osama
- Bobek Barana
- Szalas Obama
- Rumburak Osrama
- Obłok z Bahama
- Barakus mlask mlask Obamus mlask mlask
![Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]](http://forum.hajlo.com/images/hajlo/logo.png)
