(22-12-2010 10:51) #1
Kto zaśpiewa hymn przed meczem z Niemcami?
Zarząd PZPN zastanawia się kto powinien zaśpiewać narodowy hymn przed meczem z Niemcami.
- Edyta Górniak?
- Nieeeeeee, już raz śpiewała, a jak było potem, lepiej nie mówić...
- Doda?
- Nie, nie, ona będzie za bardzo chłopaków rozpraszać.
- Michał Wiśniewski?
- Odpada, on śpiewa raz po po polsku, raz po niemiecku, nie wiadomo, komu właściwie kibicuje.
- No to może Jarosław Kaczyński?
- To już lepiej oddajmy ten mecz walkowerem!
![Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]](http://forum.hajlo.com/images/hajlo/logo.png)
