(29-11-2010 20:54) #1
MTA San Andreas - zaproszenie
MTA SA jest to multiplayer do GTA SA
. Jest bardzo dużo ciekawych serwerów. Zamierzam w przyszłości założyć własny serwer z kolegami
.
Obrazki:
![[Obrazek: photo-365-339bb70e.png]](http://media.moddb.com/images/mods/1/9/8298/photo-365-339bb70e.png)
Download ze strony autora:
http://www.multitheftauto.com/
PS. Wymaga GTA SA w wersji 1.0 (patch znajdziesz na necie
). GTA nie może też być zmodowane.
Pozdrawiam i zapraszam do gry!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-11-2010 20:55 przez Phielman.)
![Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]](http://forum.hajlo.com/images/hajlo/logo.png)
