(20-12-2010 11:38) #1
Regulamin pracy
1. Przełożonych się nie lękaj, mało pracuj dużo stękaj.
2. Nie krytykuj, nie podskakuj, siedź na du*ie i przytakuj.
3. Nie przejmuj się swą pracą bo i tak Ci gówno zapłacą.
4. Jak pracujesz w niskiej grupie wolno Ci mieć wszystko w du*ie.
5. Nie przejmuj się swą rolą bo i tak Cię opier*olą.
6. Za pięć druga weź kapotę pier*ol szefa i robotę.
7. A gdy przyjdzie życia kres powiedz wszystkim srał was pies.
![Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]](http://forum.hajlo.com/images/hajlo/logo.png)
