(17-02-2012 22:55) #1
Stereotypy kobiecej prasy
Jak myślicie czy rzeczywiście kobieca prasa składa się tylko z gazet typu Cosmopolitan, Vogue, Viva, Claudia itp? Dlaczego uważa się, że kobiety nie czytają ambitniejszych czasopism? Czy to tylko męski szowinizm czy może same stwarzamy takie pozory? Zapraszam do dyskusji.
![Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]](http://forum.hajlo.com/images/hajlo/logo.png)
