(25-10-2019 01:16) #1
Stres jesienny
Siemanko, jak sobie radzicie w przypadkach napadów stresu jesiennego? Taką mamy porę roku, że o przygnębienie łatwo. Zażywacie jakiś terapii? Myślałam ostatnio nad terapią psychiatryczną by psychiatra pomógł mi zwalczyc stres. Słyszałam, że w PsychoMedic w Łodzi są specjaliści. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?
![Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]](http://forum.hajlo.com/images/hajlo/logo.png)
