VII Ogólnopolskie Warsztaty Tańca Discofo. :)
Haj! Hej!
Szukacie dobrej rozrywki - a przy okazji czegoś będzie można się nauczyć, ale nauka poprzez zabawę i rozrywkę jest przecież najlepsza
- to dobre wieści mam dla Was.
Za miesiąc z małym haczkiem, w Murzasichle leżącym nieopodal Zakopanego, odbędą się VII Ogólnopolskie Warsztaty Tańca Discofox.
Możecie dobrze się rozerwać, oderwać od czasami przytłaczającej rzeczywistości, poznać nowych, fajnych ludzi i przy okazji podszkolić w tańcu dwa na jeden.
Impreza została oceniona jako najlepsza (oprócz tego, że jest najstarsza i największa) w naszym kraju. Czy wobec tego trzeba ją jakoś specjalnie polecać? 
Przejdźmy do: jak, co, kiedy, gdzie i dlaczego? 
KIEDY
Rozpoczęcie: piątek 17.04.2015 godz. 19:00
Zakończenie: niedziela 19.04.2015 godz. 15:00
MIEJSCE
Ośrodek Wczasowy Zbójnik
34-531 Murzasichle, ul. Sądelska 10b
Organizatorem warsztatów jest Akademia Tańca AT http://naukatanca.com
Pełna informacja o imprezie dostępna pod linkiem http://naukatanca.com/blog/vii-ogolnopol...-discofox/
Do potańczenia!
Pozdrawiam,
Oda
![Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]](http://forum.hajlo.com/images/hajlo/logo.png)
