(12-06-2016 11:52) #1
warto ?
Hej
Proszę o opinie. Otóż ostatnio będąc na zakupach w Galerii poślizgnęłam się na mokrej podłodze, w wyniku czego bardzo bolał mnie kręgosłup. Byłam u lekarza, twierdzi, że obrażenia są poważne i mają związek z nieszczęśliwym upadkiem. Chcę walczyć o odszkodowanie z firmą https://codex.org.pl/. Co myślicie?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2016 11:08 przez solange.)
![Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]](http://forum.hajlo.com/images/hajlo/logo.png)
