(15-05-2009 18:01) #1
Witam
Witam forumowiczów (no i oczywiście forumowiczki ). Aktualnie mieszkam gdzieś w Polsce. Poza tym zajmują się programowaniem, głównie w PHP5 i C. Jestem fanatykiem linuxa (głównie distro Ubuntu, ostatnio zacząłem bawić się KDE) i nie przepadam za Win. Bawię się też nieco w infiltrację sieci wlan0 (i tak nikt nie wie o co chodzi
).
![Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]](http://forum.hajlo.com/images/hajlo/logo.png)

Miłego pisania na forum!
).