(04-12-2010 22:44) #1
Witam wszystkich !
Witam wszystkich.
Jestem nowym hajlowiczem, więc należałoby się przywitać na starcie 
Więc jestem nitroo, 16 wiosenek za mną i jestem z Trójmiasta 
Lubię motoryzację i sport 
Pozdro
![Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]](http://forum.hajlo.com/images/hajlo/logo.png)

Mamy nadzieję, że będziesz się u nas czuł tak samo dobrze jak wszyscy
.