(25-12-2023 10:46) #1
Wyjaz urlopowy
Czy ktoś z Was wie czy można wynajęty samochód użyczyć osobie trzeciej? Planujemy wyjazd dość daleko i przydałby się dodatkowy kierowca. Czytałem tu https://comfortcar.pl/blog/aktualnosci/c...-trzeciej/ że w takiej sytuacji trzeba to zgłosić podczas rezerwacji.
![Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]](http://forum.hajlo.com/images/hajlo/logo.png)
