(25-11-2010 17:13) #1
Z pamiętnika Amerykańskiego żołnierza, który przyjechał na szkolenie do P
Dzień 1.
pijemy z Polakami wódkę
Dzień 2.
Boże, chyba zaraz umrę..
Dzień 3.
Znowu pijemy z Polakami wódkę
Dzień 4.
Mogłem umrzeć 2 dni temu..
![Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]](http://forum.hajlo.com/images/hajlo/logo.png)
