Hajlo.COMmunity

Pełna wersja: Polska akcja z jedzeniem jabłek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Słyszeliście już chyba o akcji jedzenia jabłek na złość Putinowi. Akcja trwa już dobrych kilka dni, co o tym sądzicie.
Przekierowanie