Hajlo.COMmunity

Pełna wersja: tłumaczenia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej! Znalazłam taką firmę z tłumaczeniami http://tlumaczenia8.pl/biuro-tlumaczen/ Mam wrażenie, że naprawdę jest to strzał w dziesiątkę. Ale zanim wyślę Im kilka moich projektów do tłumaczenia to chciałam zapytać, czy ktoś może nie korzystał kiedyś z ich usług. To dla mnie bardzo ważne. Może ktoś coś wie na ten temat?
Hej, osobiście nie korzystałem z ich usług, ja szukam natomiast kogoś kto umie robić tłumaczenia naukowe najlepiej gdyby była to jakaś zaufana firma.
ja też nie korzystałem nigdy
My zawsze wysyłamy tutaj https://berligo.com/tlumacz-niemiecko-polski/. Tłumacza on-line w kilkunastu językach i w zasadzie wszystko. Wycene masz od razu po wgraniu tekstu. Bardzo doświadczeni i profesjonalni tłumacze.
Przekierowanie